BIODERMA – ATODERM STICK LEVRES 4GR

423 ден

Нема на залиха

Стик за испукани и многу суви усни

Нема на залиха

Опис

Стик за испукани и многу суви усни

Стик за нега на усни. Хидрира и смирува. Ги прави усните меки и нежни. Со мирис на малина. Наменето за деца над 3 години и возрасни.