BLACK UP SUNTAN MILK SPF20 200ML

Original price was: 495 ден.Current price is: 396 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

Black Up Млеко за сончање СПФ 20  200МЛ

Шифра: 901262 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Black Up Млеко за сончање СПФ 20  200МЛ

Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри, масла, витамин Е и на Де-пантенол. Овозможува долготрајна заштита на вашата кожа за време на сончањето и воедно ја штити кожата од иритации, изгореници и од сушење, притоа правејќи ја мека и еластична.

Вградените филтри овозможуваат средна заштита (СПФ 20) од штетното дејство на УВА- и на УВБ-зраците во текот на сончањето.