CV VITAMIN C 500MG TBL. X 100

565 ден

Нема на залиха

Една таблета содржи 500мг аскорбинска киселина, есктракт од плод од шипка.

Нема на залиха

Шифра: 986684 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 500мг аскорбинска киселина, есктракт од плод од шипка. Добар антиоксиданс и имуностимулатор. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно заедно со оброк.