EVA INTIMA CHAMOMILE DOUCHE pH4.2 147ML

325 ден

Нема на залиха

Туш за чистење на вагиналната слузница.

Нема на залиха

Шифра: 1433856 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Дизајниран да обезбеди чистење и итно ослободување на вагиналната слузница од иритација и воспаление.

Состав: Екстракт од камилица, Млечна киселина.