EVA INTIMA HERBOSEPT WASH pH 3.5 250ML

380 ден

Нема на залиха

Течно вагинално средство за секојдневна употреба за вагинално чистење со билни екстракти.

Нема на залиха

Шифра: 1433858 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Течно вагинално средство за секојдневна употреба за вагинално чистење со билни екстракти со природна антибактериска активност. Дизајниран да обезбеди нежно чистење и зголемена заштита од бактерии.

Состав: Рузмарин, Жалфија, Рускакус, Алое, Камилица, Мајчина душица, Пантенол, Млечна киселина.