EVA INTIMA MOIST LONG ACTING pH3.0 X 9 APL.

930 ден

Нема на залиха

Вагинални апликатори за еднократна употреба наполнети со гел х 9

Нема на залиха

Шифра: 1433862 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Вагинален гел за долготрајна хидратација (навлажнување) и ослободување од симптомите на сувост. Дизајниран да обезбеди долготрајна хидратација на вагината.

Состав: Хијалуронска киселина 1,25мг/доза, Полимери растворливи во вода со висока молекуларна тежина, Екстракт од камилица и Алое.