FITALP OINTMENT 50ML

140 ден

20 на залиха

Содржи етерично масло од еукалиптус, бор и камфор.

20 на залиха

Шифра: 142688 Категории: ,

Опис

Содржи етерично масло од еукалиптус, бор и камфор. Наменет за олсенување на симптомите на грип и настинка кај деца над 3 години и возрасни. Наменет за надворешна примена на кожа, 2-3 пати на ден и пред спиење.