H.A BETA GLUCAN COMPLEX CAPS. X 30

1.220 ден

8 на залиха

Една капсула содржи комбинација од Бета глукани, Витамин Ц и Д3, селен и цинк.

8 на залиха

Шифра: 1427987 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи комбинација од Бета глукани, Витамин Ц и Д3, селен и цинк кои придонесуваат за нормална функција на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно заедно со оброк.