H.A BETAIMUNE CAPS. X 30

915 ден

Нема на залиха

Една капсула содржи Витамин Д3, Бакар, селен, Витамин Ц, Витамин А и цинк.

Нема на залиха

Шифра: 1421625 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи Витамин Д3, Бакар, селен, Витамин Ц, Витамин А и цинк. Напредна комбинација која придонесува за нормален имун систем. Антиоксидансите делуваат на заштита на клетките и ткивата од штетното влијание на слободните радикали. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 12 години е 1 капсула дневно заедно со оброк.