H.A CO Q10 200MG CAPS. X 30

1.675 ден

1 на залиха

Една капсула содржи 200мг Коензим Q10.

1 на залиха

Шифра: 1430376 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи 200мг Коензим Q10. Активна компонента која помага храната во сите живи клетки да се претвори во енергија. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 12 години е 1 таблета дневно по оброк.