HC KONOPNA KREMA CRVENA 250ML

675 ден

Маст од коноп со ефект на загревање.

Шифра: 1426097 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Маст од коноп со ефект на загревање.

Маст од коноп со 5% масло од коноп која се употребува за масажа на кожата. Активните супстанци овозможуваат загревање на кожата и релаксирачки ефект. Маслото од коноп ја зголемува циркулацијата во кожата и обезбедува релаксирачки ефект без чувство на иритација или непријатно чешање на кожата. Пријатното чувство на кожата трае долго по нанесувањето и овозможува чувство на опуштеност.

Масирајте ја кожата со нежни движења и овозможете чувство на топлина и опуштање. Ослободување на згрченост и болка.