LACALUT AKTIV Паста за заби 75мл

165 ден

5 на залиха

Специјално за превенција од парадонтопатија и крварење на гингивата. 

5 на залиха

Шифра: 975920 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Специјално за превенција од парадонтопатија и крварење на гингивата.

Ја намалува пречувствителноста на забите, ја заштитува гингивата од воспаление и ја зацврстува.