LACALUT CETKA WHITE

180 ден

LACALUT WHITE ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

Шифра: 990660 Категорија: Ознаки: ,

Опис

LACALUT WHITE ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

Нежно и темелно чистење до природно бели и јаки заби

Специјално заоблени двокомпонетни влакна кои овозможуваат и до 20% поефикасно отстранување на плакот и обоените дамки од површината на забите и тешко достапните места во споредба со стандардните четки