MAGNEZAN B6 TBL. X 30

290 ден

3 на залиха

Содржи магнезиум и витамин Б6. 

3 на залиха

Шифра: 1422583 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи магнезиум и витамин Б6. Се користи како додаток во исхрана за подобар развој на нервите, срцето и мускулите. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно со вода.