MAGNEZAN NEURO CAPS. X 30

465 ден

1 на залиха

Содржи магнезиум, витамини, јод, амино киселини, гинко билоба. 

1 на залиха

Шифра: 1423369 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи магнезиум, витамини, јод, амино киселини, гинко билоба. Се користи како додаток во исхраната за зголемена циркулација на крвта во мозокот. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 капсула дневно со чаша вода.