MARISOL IMUNO ZN 0,9% 50ML

340 ден

10 на залиха

Марисол спреј за нос со додатен Цинк сулфат и морска сол.

10 на залиха

Шифра: 1422483 Категории: ,

Опис

Марисол спреј за нос со додатен Цинк сулфат и морска сол. Содржи конзерванси. Наменето за примена кај деца над 12 години и возрасни. Препорачана дневна доза е 4-5 пати на ден по 1-2 прскања во двете ноздри.