MEDELA – BREAST MILK BOTTLES 150ML X 3

895 ден

3 на залиха

Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. 

3 на залиха

Шифра: 1428119 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. 

Компатибилни со сите модели медела на пумпи за измолзување и сите медела цуцли. Безбедни за миење во машина за перење садови, едноставни обележја за лесно мерење на количината. Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла.