MEDELA – CONTACT NIPPLE SHIELDS *S* X 2

870 ден

2 на залиха

Медела силиконски брадавици број *S*

2 на залиха

Шифра: 1428122 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Медела силиконски брадавици број *S*

Силиконски брадавици кои се погодни за доилки кои имаат проблем со болни, рамни или вовлечени брадавици. Помагат да се воспостави и одржува доењето без прекин.