MEDELA – DISPOSABLE NURISING PADS ULTRA THIN X 30

495 ден

2 на залиха

Влошки за гради за еднократна употреба. 

2 на залиха

Шифра: 1436205 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Влошки за гради за еднократна употреба. 

Одлична апсорпциона моќ и заштита од протекување во текот на денот и ноќта. Дискретни под облеката, нежни и удобни. Индивидуално спакувани за поголема практичност и две лепенки за поголема сигурност.