MEDELA – SPARE TEATS *S* X 2

455 ден

2 на залиха

Резервна силиконска цуцла за шише за бебиња и доенчиња. 

2 на залиха

Шифра: 1425005 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Резервна силиконска цуцла за шише за бебиња и доенчиња. 

S – големина укажува на помал проток и се препорачува за доенчиња од 0-3 месеци.