MULTIESSENCE IMMUNO KESI X 20

420 ден

Нема на залиха

Додаток на исхраната во форма на ќесички за директна употреба со вкус на лимон.

Нема на залиха

Шифра: 1430044 Категории: ,

Опис

Додаток на исхраната во форма на ќесички за директна употреба со вкус на лимон. Содржи комбинација на витамин Ц, селен, цинк, витамин Д, витамин Б12. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 ќесичка дневно директно во уста со чаша вода.