NOW MAGNESIUM CITRATE 200MG.X 100TAB

1.050 ден

Нема на залиха

Содржи 200мг магнезиум цитрат во една таб.

Нема на залиха

Шифра: 1430913 Категории: ,

Опис

Содржи 200мг магнезиум цитрат во една таб. Производот не содржи глутен, пченица, соја, млеко, јајца. Препорачана дневна доза за возрасни е 2 тбл. на ден со храна.