NOW Q10 100MG X 50 CAPS.

1.760 ден

1 на залиха

1 на залиха

Шифра: 1429976 Категории: , Ознака:

Опис

Една капсула содржи 100мг коензим Q10. Наменет за подршка на циркулаторниот систем во организмот, го потпомага клеточното создавање на енергија и претставува добар антиоксиданс. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 капсула еднаш до 2 пати дневно заедно со храна.