NUTRAXINI B-COMPLEX TBL. X 60

630 ден

Нема на залиха

Комбинација од Б1,Б2,Б3,Б5,Б6,Б9,Б12 и биотин.

Нема на залиха

Шифра: 1426558 Категории: ,

Опис

Комбинација од Б1,Б2,Б3,Б5,Б6,Б9,Б12 и биотин. Не содржи шеќер и глутен. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно со поголема чаша вода.