RIBINOVIT СО ВКУС НА ЈАГОДА X 500ML

680 ден

Нема на залиха

Рибино масло од црн дроб на бакалар со арома на јагода.

Нема на залиха

Шифра: 1426305 Категории: ,

Опис

Рибино масло од црн дроб на бакалар со арома на јагода. Додаток во исхараната богат со омега 3 масни кислеини, витамин А и витамин Д3. Наменет за деца и возрасни. Препорачана дневна доза за деца 1-3 години 1мл, 4-10 години 2мл, ворасни и деца над 11 години 4мл.