RILASTIL LOSION SPF50+ KIDS 200ML + KREMA ZA LICE SPF50+ 50мл

1.390 ден

Нема на залиха

ЛОСИОН СПФ50 +  КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ50

Нема на залиха

Шифра: 1435211 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

ЛОСИОН СПФ50 +  КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ50

Лосион за сончање со СПФ50

Лесна текстура за лесно нанесување  – не остава бели флеки/дамки

Крема за сончање со СПФ50

Лесна текстура – брза апсорпција