URIAGE – BEBE 1SR Cu + Zn SPRAY 100ML

590 ден

Нема на залиха

Прв спреј со цинк и бакар за бебиња. 

Нема на залиха

Шифра: 1434094 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прв спреј со цинк и бакар за бебиња. 

Ја ублажува иритацијата, ја прочистува и обновува кожата. За испукана и иритирана кожа, во деловите кои се преклопуваат и за кожа склона кон иритација. Одлично се апсорбира, лесно се нанесува и пријатен е за користење. Содржи TLR2-комплекс со термална вода. Содржи бакар и цинк, кои помагаат за брза обнова на кожата. Промешајте пред употреба.