URIAGE – BEBE 1ST SOLID CLEANSING CREAM 100G

290 ден

Нема на залиха

Сапун богат со липиди со органски еделвајс. 

Нема на залиха

Опис

Сапун богат со липиди со органски еделвајс. 

Биоразградлива формула со 90% природно потекло. Цврст крем за капење, многу нежен и благ за кожата, кој не масти. Во својот состав има органски Еделвајс. Ја чисти и штити кожата на бебето. За секојдневна употреба.