VICTORIA’S SECRET – FLOATING NEROLI SPRAY 250ML

1.420 ден

1 на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434170 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Floating Neroli од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Нероли, Водени ноти, Јасмин.