VICTORIA’S SECRET – MARINE SPLASH SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен воден мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434180 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Marine Splash од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен воден мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Водени цвеќиња и Грејпфрут.