VITABIOTICS MENOPACE ORIGINAL TBL. X 30

812 ден

1 на залиха

MENOPACE ТАБЛЕТИ

1 на залиха

Шифра: 1435349 Категории: ,

Опис

MENOPACE ТАБЛЕТИ

MENOPACE таблети се ефикасен граничен производ, што се зема еднаш во денот, посебно формулиран за да помогне при одржување на здравјето и виталноста за време на и по менопаузата

Неговите 22 хранливи материи вклучуваат клучни кофактори за природна синтеза на Гама линоленска киселина

MENOPACE таблетите содржат и витамин Д и други хранливи материи коишто помагаат да се одржат нивоата на калциум