VITABIOTICS ULTRA VIT B-COMPLEX TBL. X 60

389 ден

Нема на залиха

ULTRA VITAMIN B-COMPLEX

Нема на залиха

Шифра: 1435353 Категории: ,

Опис

ULTRA VITAMIN B-COMPLEX

ULTRA VITAMIN B-COMPLEX е граничен производ кој содржи комплекс на витамини од групата Б, неопходни за одржување на целокупното здравје, вклучително  и здравјето на косата и кожата, како и нормален нервен систем

Употреба: Една или две таблети дневно