VITABIOTICS VISIONACE ORIGINAL TBL. X 30

950 ден

3 на залиха

3 на залиха

Шифра: 1430746 Категории: ,

Опис

VISIONACE Original  содржи 23 микронутриенти вклучувајќи витамини А, Б2 и цинк кои придонесуваат за одржување на нормалниот вид, плус екстракт од боровинка и лутеински естри

Содржи многу корисни хранливи материи како (бетакаротен, витамини Ц и Е, цинк и бакар)

Употреба: Една таблета дневно