ALLGA SAN AKUT GENU 50ML

330 ден

2 на залиха

Специјална маст за масажа на колено. 

2 на залиха

Шифра: 1423173 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Специјална маст за масажа на колено. 

Содржи етерично масло од алгојски планински бор, камфор, капсицин пантенол. Ефектот на загравајње заедно со ефектот на масло од алгојски планински бор даваат чувство на пријатно олеснување во текот на релаксирачка масажа.

По потреба се нанесува на болното колено и нежно се втрива.