ALLGA SAN AKUT SPASMUS 100ML

390 ден

3 на залиха

Маст за масажа при мускулна напнатост и вкочанетост. 

3 на залиха

Шифра: 1423174 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Маст за масажа при мускулна напнатост и вкочанетост. 

Содржи етерично масло од лито нане, еукалиптус, рузмарин и пантенол. Се нанесува по потреба повеќе пати на ден и се масираат засегнатите мускули.