ALLGA SAN MOBIL CREME 50ML

320 ден

3 на залиха

3 на залиха

Шифра: 995243 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Мобил крем загрева и опушта.

Состав: Етерично масло од планински бор, црвена пиперка, рицинус,, гавез, арника и камфор кои помагаат за подобра подвижност, ублажување на болките и отоците на зглобовите, мускулите на вратот, грбот и нозете. Загрева и опушта, помага кај ревматски тегоби, спортски повреди и ја негува кожата. Се втрива на засегнати места.