AVENT NATURAL GLASS 240ml SCF053/17

940 ден

Нема на залиха

Стаклено шише со силиконска цуцла 1+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1428657 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Стаклено шише со силиконска цуцла 1+ месеци.

Изработено од боросиликатно стакло отпорно на термички и механички дразби.

  • 240 мл
  • со силиконска цуцла
  • од 1+ месеци

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица. Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето.