AVENT ULTRA AIR CUCLI LAZLIVKI 18+M SCF349/14

500 ден

2 на залиха

Цуцли лажливки 18+ месеци. 

2 на залиха

Шифра: 1431901 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Цуцли лажливки 18+ месеци. 

Ортодонтски цуцли со стилски модерен дизајн, со заштитно кутивче за максимална хигиена. 0% BPA (Бисфенол А)