AVENT ULTRA AIR HAPPY CUCLI LAZLIVKI 6-18 SCF080/03

550 ден

2 на залиха

Цуцли лажливки 6-18 месеци. 

2 на залиха

Шифра: 1431343 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Цуцли лажливки 6-18 месеци. 

Ортодонтски Ultra Air цуцли се со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата. Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.