BECUTAN *SVETOT NA BIBI* SUN CREAM SPF50+ 100ML

425 ден

Нема на залиха

КРЕМ ЗА СОНЧАЊЕ ЗА ДЕЦА СПФ50+  100МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435227 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

КРЕМ ЗА СОНЧАЊЕ ЗА ДЕЦА СПФ50+  100МЛ

Содржи маслиново масло, бисаболол, витамин Е и минерални филтри

Содржи заштитни филтри УВА + УВБ, кои заедно со другите компоненти ја хранат и ја хидритизираат детската кожа

Употреба:Нанесете обилно на сува кожа 15 минути пред изложување на сонце