BLACK UP SUNTAN OIL SPF50+ 150ML

Original price was: 640 ден.Current price is: 512 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

Black Up Масло за сончање СПФ 50

Шифра: 1424357 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Black Up Масло за сончање СПФ 50

Маслото содржи витамин Е и состојки што обезбедуваат целосна нега и пријатно кадифесто чувство на кожата при допир.

Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри и на витамин Е. Маслото за сончање со СПФ 50 овозможува висока заштита на кожата во текот на сончањето.

Во комплексната формула е применета комбинацијата на хемиски филтри УВА + УВБ + УВА/Б, меѓу кои и најефикасниот достапен хемиски филтер со широк спектар дејства, според европската легислатива.