CEVITAL 500MG TBL. X 30

90 ден

8 на залиха

Една таблета содржи 500мг аскорбинска киселина. 

8 на залиха

Шифра: 1427388 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 500мг аскорбинска киселина. Наменет за нормална функциј на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно со чаша вода.