ELMEX SENSITIVE PROFESIONAL Паста за заби 75мл

399 ден

5 на залиха

Медицинска паста за заби која моментално и долготрајно ослободува болка.

5 на залиха

Шифра: 1425264 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

Медицинска паста за заби која моментално и долготрајно ослободува болка.

Специјално развиена формула со ефикасна технологија која стоматолозите ја препорачуваат на своите пациенти за да се ослободат од болка предизвикана од чувствителноста на забите.