EVA INTIMA BAKING SODA DOUCHE pH9.0 147ML

320 ден

1 на залиха

Туш со сода бикарбона за чистење на вагиналната слузница.

1 на залиха

Шифра: 1433854 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дизајниран да обезбеди ефикасно чистење и отстранување на акумулираните вагинални хиперсекреции. За безбедно промивање на вагиналната слузница.

Состав: Сода бикарбона.