EVA INTIMA MEDIVAL KREM-GEL 50ML

705 ден

1 на залиха

Крем гел против чешање за надворешна употреба.

1 на залиха

Шифра: 1433860 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем гел против чешање за надворешна употреба. Дизајниран да обезбеди брзо, природно и ефективно ослободување на надворешната генитална област предизвикано од вообичаени патолошки или непатолошки состојби.

Состав: Хијалуронска киселина, Розова врба, Невен, Камилица, Црн слез, Helichrysum – Смиљ, Витамин Е, Провитамин Б5.