EVA INTIMA MYCOSIS OVULES X 10

740 ден

Нема на залиха

Вагиналети за инхибиција на дејството на габите.

Нема на залиха

Шифра: 1433863 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Го инхибира дејството на габите во рок од 48 часа и ја балансира вагиналната пХ вредност.

Состав: Борна киселина, Млечна киселина, ПЦП, Масло од чајно дерво, Екстракт од Камилица, Бисаболол, Пантенолол.