H.A ALLERGOFORTE TBL. X 60

1.045 ден

2 на залиха

Имунолошка подршка за сезонска чувствителност, нова формула, содржи куркумин, екстракт од кора на приморски бор и витамин Ц.

2 на залиха

Шифра: 1422550 Категории: ,

Опис

Имунолошка подршка за сезонска чувствителност, нова формула, содржи куркумин, екстракт од кора на приморски бор и витамин Ц. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 14 години 2 таблети на ден.