H.A HEARTMAX CAPS. X 60

1.460 ден

1 на залиха

Една капсула содржи комбинација од Омега-3, антиоксиданси, Хром , Екстракт од лук, коензим Q10 и амино киселини.

1 на залиха

Шифра: 1427905 Категории: ,

Опис

Една капсула содржи комбинација од Омега-3, антиоксиданси, Хром , Екстракт од лук, коензим Q10 и амино киселини. Овие компоненти го одржуваат и потхрануваат кардиоваскуларниот систем. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 капсула двапати дневно по оброк.