H.A NEUROFORTE TBL. X 30

1.020 ден

2 на залиха

Една таблета содржи комбинација од Витамин Б6, Витамин Ц, Екстракт од гинко билоба, Амино киселини и магнезиум за нормална функција на нервниот систем.

2 на залиха

Шифра: 989988 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи комбинација од Витамин Б6, Витамин Ц, Екстракт од гинко билоба, Амино киселини и магнезиум за нормална функција на нервниот систем. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно по оброк.