H.A ZINCOVIT-C TBL X 60

1.015 ден

Нема на залиха

Формулација која ги обединува бенефитите од цинк, витамин ц и екстракти од прополис во таблета со вкус на портокал.

Нема на залиха

Шифра: 989267 Категории: ,

Опис

Формулација која ги обединува бенефитите од цинк, витамин ц и екстракти од прополис во таблета со вкус на портокал. Суплемент за поткрепа на имуниот систем во тек на цела година. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 14 години е до 3 таблетки дневно.